Een eenvoudig, maar aantrekkelijk geprijsd hotel in Villach, vlak voor de grens tussen Oostenrijk en Slovenië. Modern en rustig en vlakbij twee supermarkten.
Over dit overnachtingshotel
- Adres:
Gaswerkstraße 26,
9500 Villach
Oostenrijk - Afstand vanaf Utrecht: ca 1.120 km
- Restaurant: ja
- Ontbijt: ja (goed)
- Gratis parkeren: nee
- Familiekamers: ja
- Beoordeling: 8,5 > bekijken
Villach
Villach is een sfeervolle Oostenrijkse stad, vooral geliefd vanwege het gezellige centrum, levendige markten en een fijne uitvalsbasis voor een bezoek aan de Faaker See en Ossiacher See: Twee van de mooiste meren van Oostenrijk.
meer hotels in villachOvernachten onderweg naar Kroatie – fijne hotels onderweg
De meeste vakantiegangers op weg naar Kroatië, zullen de route over de A10 door Oostenrijk en Slovenië afleggen. Door te overnachten in Oostenrijk onderweg naar Kroatië, kies je voor een tussentstop nadat het grootste gedeelte van de reis achter je ligt. In het Zuiden van Duitsland en in Oostenrijk zijn meer dan voldoende hotels om te overnachten. Hieronder staan onze favoriete hotels op de route door Oostenrijk naar Kroatië:
Gasthof Adler – Ulm (Duitsland) | 665 km
Een van onze favoriete overnachtingshotels in Duitsland. Het ligt net buiten de stad, heeft een fijn restaurant en is ongeveer 650 km rijden vanaf Nederland.
Alte Poste – Siegsdorf (Duitsland) | 900 km
Dit hotel ligt op een ideale plek wanneer je via München en Salzburg naar Koratië rijdt. Het ligt net na het knooppunt Rosenheim, een klein stukje voorbij München, vlak voor de grens met Oostenrijk.
Hotel Hafnerwirt – Hallein (Oostenrijk) | 920 km
Net voorbij Salzburg ligt Hallein. Ideaal voor een overnachting onderweg naar Slovenië of Kroatië. Hotel Hafnerwirt wordt prima beoordeeld, is niet al te prijzig en gewoon comfortabel.
En als je toch in Hallein bent – de Jet Tankstelle hier is een van de goedkoopste in de regio. Bespaar zeker 40-50 ct per liter in vergelijking met tanken langs de snelweg.
Laudersbach – Altenmarkt (Oostenrijk) | 1.000 km
Kies je voor de route over de A10 langs Salzburg en Villach? Hotel Laudersbach in Altenmarkt ligt ongeveer 1.000 km rijden. Vlak voor de bekende Tauerntunnel.
Reserveer, wanneer je hier boekt, direct een tafel in het gelijknamige restaurant. Het eten daar is heerlijk en de bediening erg vriendelijk.
Baby- en kinderhotel in Trebesing (Oostenrijk) | 1.060 km
Reis je met een baby of kinderen? Dan zul je dit baby- en kinderhotel geweldig vinden. Deze accommodatie in Karinthië is volledig ingericht op kinderen en baby’s. De kamers zijn voorzien van een kinderbed en -stoel.
Er is heel gaaf een zwembad en een aantal geweldige speelruimtes. Hier zullen de kinderen echt van genieten.

B&B Hotel Villach (Oostenrijk) | 1.120 km
Een eenvoudig, maar aantrekkelijk geprijsd hotel in Villach, vlak voor de grens tussen Oostenrijk en Slovenië. Modern en rustig.
Liever een langere tussenstop onderweg naar Kroatië? Bekijk dan zeker deze plekken. Wij hebben drie hele leuke bestemmingen op de route geselecteerd.